(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-26 13:47

21 Ton Chłodnia

(Nr 2416972)
21 Ton Chłodnia

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

21000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Beczki wymagane + 5st celsjusza

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 234.00 km

Informacje dodatkowe:

Zał Rzeniszów 42-350 + drugie miejsce załadunku Rawicz 63-900 Dostawa do Wrocławia Wymagana chłodnia 13,6m 22t

Oferty od Przewoźników (0)

1550 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 14:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zazwyczaj zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować parę decydujących rzeczy.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i wyładunku produktu. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, opłaca się ustalić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, w dodatku w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Rzeniszów, 42-350, Polska

28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 28 lut 2018 do 1 mar 2018