21 tona (Nr 6541477)

21 tona

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

1.0

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

21000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big-beg - 14 sztuk

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 611.00 km

Adres i termin nadania

Białoruś, Mińsk, Mińsk

Od 11 wrz 2020 do 16 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Stalowa Wola

Od 14 wrz 2020 do 19 paź 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać kilka najważniejszych rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku towaru. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich zaświadczeń, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie niskich stawek.