(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-10 09:55

22-24 tony

(Nr 2019251)
22-24 tony

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Wszystko na paletach zapakowanych plastikiem zgrzewanym + tarcica drewniana zabezpieczona na paletach.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1607.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

14000 zł

ID firmy: 2851
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-09-2017, 09:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-20 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-10-08, 09:35

Opis oferty:

jestem do dyspozycji

Cena (zawiera VAT): 14000 zł

Wiadomości:

14980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 21:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 14980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka najważniejszych rzeczy.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, należałoby zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeśli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich świadectw, oprócz tego w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, najczęściej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Kalisz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lillehammer, Norwegia

Termin elastyczny