(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 11:35

22 Bigbagi 22t. Pellet

(Nr 2116026)
22 Bigbagi 22t. Pellet

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Pellet w big bagach po 1t. 22szt.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 350.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę głównych tematów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku drobnicy czy też towarów sypkich, opłaca się uściślić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być otwarta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Częstochowska, Praszczyki, 42-140, Polska

Od 4 lis 2017 do 17 lis 2017

Adres i termin dostawy

Krosno, 38-400, Polska

Od 4 lis 2017 do 17 lis 2017