(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 14:36

22 pallets x 1200 kg

(Nr 1877405)
22 pallets x 1200 kg

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1175.00 km

Informacje dodatkowe:

22 pallets klei

Oferty od Przewoźników (0)

1340 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1340 €

Wiadomości:

1350 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Należy przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka głównych zagadnień.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku towaru. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, opłaca się ustalić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieosłonięta naczepa. Gdy zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych dokumentów, oprócz tego w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

4 lip 2017

Adres i termin dostawy

Nieuwegein, Holandia

7 lip 2017