(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-07-26 14:37

22 pallety

(Nr 1923517)
22 pallety

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

1050.00

Ilość sztuk:

22

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 266.00 km

Informacje dodatkowe:

stałe transporty na tej trasie

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 12:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typustanowią podstawę, na której nietrudno daje radę przetransportować małe opakowania oraz rzeczy. Przewóz na paletach to zazwyczaj wybierana metoda przewozu dużej ilości towarów. Na paletach nierzadko przewozi się towary ważące więcej niż 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, materiały budowlane, itp. Aby dobrze wycenić transport ładunku na paletach, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie na paletach. Przy wycenie transportu istotne znaczenie miewa liczba palet, waga towaru oraz rodzaj transportowanych przedmiotów. Przesyłki znajdujące się na paletach dźwiganeza pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz inne rodzaje palet

    W transporcie paletowym przoduje europaleta, opisywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada rozmiary 800x1200x150 mm oraz jest wyprodukowana z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 mm. Palety oddane do przewozu w kontenerach mają wymiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające normy CP. Palety zrobione z drewna ostatnio zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Cena transportu palet w kraju
    Średnia cena netto przewozu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 złotych, a to wychodzi 57 groszy za km.

Ceny przewozu palet w Europie

    Transport palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 i to wychodzi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Łomża, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opoczno, Polska

Termin elastyczny