(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-07-26 14:37

22 pallety

(Nr 1923517)
22 pallety

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1050.00

Ilość sztuk:

22

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 266.00 km

Informacje dodatkowe:

stałe transporty na tej trasie

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 12:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu towarów różnego rodzaju – stanowią podstawę, na której bezproblemowo daje radę przetransportować mniejsze paczki i rzeczy. Transport paletowy to najczęściej wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Na paletach nierzadko transportuje się paczki przekraczające 70 kilogramów – bramki żeliwne, skrzynki, artykuły budowlane, itp. Żeby precyzyjnie wycenić transport towaru na paletach, można posłużyć się portalem Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. W wycenie przewozu zasadnicze znaczenie miewa ilość palet, ciężar towaru oraz rodzaj transportowanych rzeczy. Ładunki paletowe dźwigane są dzięki wózkom widłowym.

Europalety i pozostałe typy palet

    Przy transporcie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Typowa Europaleta ma rozmiary 800x1200x150 milimetrów i jest wykonana z drewna. W transporcie przemysłowym wykorzystuje się także palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety oddane do transportu w kontenerach mają format 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które mają żywotność przez10-15 lat.

Koszt przewozu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 złotych, a to wynosi 57 gr na kilometr.

Ceny transportu palet na trasach międzynarodowych

    Transport palet na trasach międzynarodowych to przeciętny koszt 581 zł, a to wynosi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Łomża, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opoczno, Polska

Termin elastyczny