(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-17 10:00

22 tony

(Nr 2161326)
22 tony

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

2200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

12500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2492.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę zasadniczych problemów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych paczek czy też produktów sypkich, należy uściślić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu starczy odkryta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych dokumentów, oprócz tego w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Söke, 09200, Turcja

27 lis 2017

Adres i termin dostawy

Lubin, 59-300, Polska

4 gru 2017