(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-21 14:01

22 tony

(Nr 2169630)
22 tony

Waga w kg (łączna):

22000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1605.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać parę decydujących kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku małych paczek czy też ładunków sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich produktów, a duża konkurencja umożliwia dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Воронеж, Rosja

21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Pierzyny Duże, 98-358, Polska

Termin elastyczny