(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-21 14:01

22 tony

(Nr 2169630)
22 tony

Waga w kg (łączna):

22000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1605.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam serdecznie, mam do zabrania ładunki z Rosji i Kazachstanu. Każdy z samochodów ładowany w jednym miejscu. Potrzebne po kilka samochodów z każdej lokalizacji. Rosja: 396163 346270 396503 403704 394000 Kazachstan Kustanaj 110000 do PL 98-358. Ładunek to ziarno, 22t. Potrzebna firanka, plandeka w ostateczności chłodnia. Do zabrania nawet od zaraz. Gdyby mieli Państwo jakieś możliwości to proszę o kontakt. Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

7980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 20:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 7980 zł

Wiadomości: (1)

Robert R. (Zleceniodawca)
22-11-2017, 08:38
Witam serdecznie. Niestety Państwa oferta nie jest dla nas do przyjęcia. Pozdrawiam Robert Rabenda
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać parę decydujących kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku małych paczek czy też ładunków sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich produktów, a duża konkurencja umożliwia dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Воронеж, Rosja

21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Pierzyny Duże, 98-358, Polska

Termin elastyczny