(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-25 12:22

22 tony (Nr 2749492)

22 tony

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

22000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 187.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka najważniejszych kwestii.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku produktu. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, należy określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej publikowane, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Częstochowa, 42-200, Polska

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Przeszkoda, 96-321, Polska

29 maj 2018