(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

22 tony (Nr 5286462)

22 tony

Długość [m]:

800

Szerokość [m]:

1200

Wysokość [m]:

144

Waga w kg (łączna):

20000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

europalety EPAL nowe

Budżet zlecenia [zł]:

7000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1741.00 km

Adres i termin nadania

Ukraina, Obwód Lwowski, Lwów

Od 21 paź 2019 do 25 paź 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Hauts-De-France, Sailly-Labourse

Od 28 paź 2019 do 1 lis 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka kluczowych problemów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, wypadałoby uściślić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich cen.