(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

22 tony (Nr 5363262)

22 tony

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

22000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

folia

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1161.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 lis 2019 do 30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Geldria, Wijchen

Od 3 gru 2019 do 20 gru 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w szczególności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego transportu po ustalać parę znaczących rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Jeśli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych dokumentów, jak również w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.