(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-13 17:13

22m3

(Nr 2152602)

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg (łączna):

1620.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar w Kartonach pozostalosci zafoliowane

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1018.00 km

Informacje dodatkowe:

W Genewie sytuacja parkingowa jeszcze nie znana . Towar jest zapakowany i przygotowany do trabnsportu. WIEDEN - MAAGAZYN -Dobry dojazd. Data transportu rowniez podana orientacyjnie .Dokladna waga -1620 kg , Volumen - miedzy 22m3 a 25m3 Zdjecia dolaczone zrobione w trakcie ukladania w magazynie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia nieduży towar, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej powierzchni, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i wielkość. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać paczkę. Istotna bywa również informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją może być także termin wykonania usługi.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Wiedeń, 1010, Austria

Od 5 lut 2018 do 10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Genewa, Szwajcaria

10 lut 2018