(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-13 17:13

22m3

(Nr 2152602)

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg:

1620.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar w Kartonach pozostalosci zafoliowane

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1018.00 km

Informacje dodatkowe:

W Genewie sytuacja parkingowa jeszcze nie znana . Towar jest zapakowany i przygotowany do trabnsportu. WIEDEN - MAAGAZYN -Dobry dojazd. Data transportu rowniez podana orientacyjnie .Dokladna waga -1620 kg , Volumen - miedzy 22m3 a 25m3 Zdjecia dolaczone zrobione w trakcie ukladania w magazynie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z całej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przewyższa 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – waga i rozmiar. Należy także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w temacie usługi – czy obejmuje tylko transport, czy również załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem jest również czas zrealizowania usługi.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Wiedeń, Austria

Od 5 lut 2018 do 10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Genewa, Szwajcaria

10 lut 2018