(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

22tony (Nr 6965474)

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

22000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Drewno zbandowane w paczki

Budżet zlecenia [zł]:

2300

Dystans: 1648.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Krotoszyn

Od 7 gru 2020 do 9 gru 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Kidderminster

Od 10 gru 2020 do 12 gru 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę decydujących punktów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku towaru. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, opłaca się uściślić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, oprócz tego w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.