(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-06 11:44

23

(Nr 2012021)
23

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg (łączna):

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

na paletach, bez wymiany

Budżet zlecenia [zł]:

1700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 311.00 km

Informacje dodatkowe:

zaladunek o 10 rano, dostawa tego samego dnia. 400 EUR

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w głównej mierze zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę newralgicznych rzeczy.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, trzeba by określić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych dokumentów, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej wystawione, docierają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Overbetuwe, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kassel, Niemcy

Termin elastyczny