(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-06 11:44

23

(Nr 2012021)
23

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg:

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

na paletach, bez wymiany

Budżet zlecenia [zł]:

1700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 311.00 km

Informacje dodatkowe:

zaladunek o 10 rano, dostawa tego samego dnia. 400 EUR

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę zasadniczych kwestii.

    Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należałoby ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się przydatne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po dookreśleniu swoich wymagań, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Andelst, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kassel, Niemcy

Termin elastyczny