(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-21 16:59

23 (Nr 2401796)

23

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

23.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Szalunki do wykopów

Budżet zlecenia [zł]:

1100

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 373.00 km

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka najważniejszych problemów.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeśli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które będą w mocy dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto uściślić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Jeśli pragniemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych papierów, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Głowno, 95-015, Polska

27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Tarnów, 33-100, Polska

28 lut 2018