(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

23 paczki z atyukulami higieniocznymi (Nr 6628204)

23 paczki z atyukulami higieniocznymi
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
34 x 34 x 24 cm
3 kg
5
Paczka
34 x 34 x 24 cm
2 kg
3
Paczka
34 x 34 x 24 cm
3 kg
2
Paczka
34 x 34 x 24 cm
1 kg
1
Paczka
34 x 34 x 24 cm
5 kg
3
Paczka
34 x 34 x 24 cm
4 kg
9
Łączna waga:
79 kg
Dystans
858 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Norderstedt

Od 1 paź 2020 do 5 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 5 paź 2020 do 11 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można napakować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).