(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-02 09:31

23 palety

(Nr 2002946)
23 palety

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Ofoliowane palety dachówka ceramiczna i akcesoria dachowe

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 837.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga przede wszystkim zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka znaczących formalności.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, trzeba by uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Gdy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych papierów, w dodatku w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Vinkovci, Chorwacja

18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

20 wrz 2017