(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-02 09:31

23 palety

(Nr 2002946)
23 palety

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Ofoliowane palety dachówka ceramiczna i akcesoria dachowe

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 837.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka zasadniczych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, warto ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu może być odkryta naczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, na dodatek w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Vinkovci, Chorwacja

18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

20 wrz 2017