(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 19:32

23 t

(Nr 1922289)
23 t

Długość [m]:

13.20

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

22000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Ladunek chłodzony

Dystans: 1531.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zazwyczaj przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka istotnych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, warto zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Kiedy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych papierów, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich warunków, najczęściej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, trafiają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Bristol, BS3 4EW, Wielka Brytania

Od 5 sie 2017 do 7 sie 2017

Adres i termin dostawy

Połczyn-Zdrój, Polska

Od 8 sie 2017 do 10 sie 2017