(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 19:32

23 t

(Nr 1922289)
23 t

Długość [m]:

13.20

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg:

22000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Ladunek chłodzony

Dystans: 1531.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka głównych formalności.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby ustalić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu starczy odkryta naczepa. Gdy pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych świadectw, na dodatek w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po ustaleniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Norfolk, Wielka Brytania

Od 5 sie 2017 do 7 sie 2017

Adres i termin dostawy

Połczyn-Zdrój, Polska

Od 8 sie 2017 do 10 sie 2017