(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-05-31 18:53

23 t. Bukareszt

(Nr 1821728)
23 t. Bukareszt

Dystans: 1209.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego gatunkutworzą platformę, na której nietrudno daje radę przewieźć małe opakowania oraz rzeczy. Przewóz paletowy to głównie wybierana metoda transportu dużej ilości ładunków. Na paletach nierzadko przewozi się paczki przekraczające 70 kg – bramki żeliwne, pudła, towary budowlane, itd. Żeby dobrze wycenić transport ładunku na paletach, dobrą praktyką jest posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie na paletach. W szacowaniu kosztów przewozu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, waga towaru oraz rodzaj przewożonych przedmiotów. Paczki znajdujące się na paletach dźwiganedzięki wózkom widłowym.

Europalety i inne rodzaje palet

    Przy przewozie na paletach góruje europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Normalna Europaleta posiada wielkość 800x1200x150 mm i jest wyprodukowana z drewna. W transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety dedykowane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają wielkość 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.

Koszt transportu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 i to wynosi 57 groszy za km.

Ceny przewozu palet na trasach międzynarodowych

    Transport palet po za granicami Polski to średni koszt 581 , a to wynosi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Zamość, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bucharest, Romania

Termin elastyczny