(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-05-31 18:53

23 t. Bukareszt

(Nr 1821728)
23 t. Bukareszt

Dystans: 1209.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu towarów różnego gatunku – tworzą bazę, na której nietrudno daje radę przewieźć nieduże paczki oraz przedmioty. Transport na paletach to przeważnie wykorzystywana metoda przewozu dużej ilości towarów. Dzięki paletom często transportuje się paczki ważące więcej niż 70 kilogramów – bramki stalowe, pudła, produkty budowlane, itd. Żeby jak najdokładniej wycenić transport ładunku na paletach, dobrą praktyką jest skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie na paletach. W szacowaniu kosztów przewozu zasadnicze znaczenie ma ilość palet, waga towaru oraz gatunek transportowanych przedmiotów. Przesyłki znajdujące się na paletach wynoszone są dzięki wózkom widłowym.

Europalety oraz pozostałe rodzaje palet

    Przy transporcie paletowym prym wiedzie europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Zwyczajna Europaleta posiada wielkość 800x1200x150 milimetrów oraz jest wyprodukowana z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety skierowane do transportu w kontenerach mają rozmiary 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety drewniane w ostatnich latach zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które mają żywotność do10-15 lat.

Cena przewozu palet w Polsce
    Średnia cena netto transportu palet  w Polsce kosztuje 187,8 złotych i to wynosi 57 gr za km.

Ceny przewozu palet na trasach międzynarodowych

    Transport palet na trasach międzynarodowych to średni koszt 581 złotych, a to wynosi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Zamość, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

București, Rumunia

Termin elastyczny