(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-03 11:58

24

(Nr 2252991)
24

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

6000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

550 szt opon od R13 do R18 do osobowek. Przeważnie R16.

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 668.00 km

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zamówieniem takiego transportu uściślić parę głównych problemów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, należałoby określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli chcemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, w dodatku w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymogów, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Schwandorf, 35463, Niemcy

Od 10 sty 2018 do 16 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kozy, 43-300, Polska

19 lut 2018