Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 10:35

24

(Nr 2334332)
24

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

5600.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Pudełka

Budżet zlecenia [zł]:

9000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2042.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

11500 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 22:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-04

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 11500 zł

12000 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 13:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 12000 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje głównie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka znaczących zagadnień.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeśli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, należy ustalić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Gdy zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, jak również w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Almería, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

59160 Capinghem, Francja

Termin elastyczny