(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 15:02

24

(Nr 2335592)
24

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.25

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

1 tonowe big begi. 24 tony. Wymiary dotyczą jednego worku.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 284.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka priorytetowych kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych paczek czy też produktów sypkich, należy ustalić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu może być nieprzykryta naczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych świadectw, w dodatku w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich wymagań, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Warszawa, 04-462, Polska

Od 1 mar 2018 do 31 mar 2018

Adres i termin dostawy

Hrubieszów, 22-500, Polska

Od 1 mar 2018 do 31 mar 2018