(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

24 (Nr 2564180)

24

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Palety z pelletem opalowym

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 894.00 km

Adres i termin nadania

Węgry, Jász-Nagykun-Szolnok Megye, Rákóczifalva

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego transportu uściślić kilka zasadniczych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, opłaca się uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych zaświadczeń, oprócz tego w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.