(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 (Nr 4669976)

24

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Szyna kolejowa

Budżet zlecenia [zł]:

3100

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 863.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Stalowa Wola

2 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Austria, Górna Austria, Linz

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka priorytetowych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, trzeba by określić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy nieosłonięta naczepa. Kiedy chcemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, w dodatku w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich kryteriów, najczęściej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych stawek.