(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 (Nr 5282766)

24

Długość [m]:

22

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

24000

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 274.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Tarczyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę kluczowych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, wypadałoby określić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych papierów, oprócz tego w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.