(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 (Nr 5363186)

24

Długość [m]:

3.9

Szerokość [m]:

0.52

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

24

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ruszta betonowe

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 65.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łowicz

11 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Cekanowo

30 lis 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać kilka newralgicznych tematów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu starczy odkryta naczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich towarów, a duża konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych stawek.