24 (Nr 6488009)

24

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1511.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Toskania, Santa Croce Sull'arno

24 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Jedlińsk

28 wrz 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę newralgicznych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Gdy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, należy uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli chcemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich kryteriów, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, docierają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.