24 (Nr 6727954)

24

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

transport tarcicy na 1 dom rodzinny

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 416.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Radecznica

Od 22 paź 2020 do 30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę znaczących spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeżeli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, należy uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie adekwatnych dokumentów, jak także w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych cen.