(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

24 (Nr 7514260)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
24
1360 x 220 x 220 cm
24000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
24000 kg
Dystans
1030 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Litwa, Okręg Poniewieski, Abele

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Rogoźnica

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Należy przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka głównych punktów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, należałoby uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli chcemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich papierów, jak także w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.