24 (Nr 7556847)

24
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
24
500 x 240 x 250 cm
1000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
2311 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Pogorzela

Od 3 cze 2021 do 5 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma De Mallorca

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka kluczowych zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeżeli chcemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych świadectw, dodatkowo w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, docierają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.