(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 -25 ton (Nr 6032958)

24 -25 ton

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

25000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

palety lub big bagi

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 281.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Strzegom

19 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

20 maj 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać kilka zasadniczych rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, trzeba by określić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy odkryta naczepa. Jeśli pragniemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych dokumentów, w dodatku w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.