(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-27 11:30

24.3 do 24.5 ton

(Nr 2118333)
24.3 do 24.5 ton

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

1.60

Waga w kg (łączna):

24.50

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar na paletach. Artykuły spoźywcze. Stałe ładunki. Od 1 do 2 aut tygodniowo

Budżet zlecenia [€]:

8400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2076.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga zwłaszcza przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka priorytetowych kwestii.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Gdy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby określić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy otwarta przyczepa. Kiedy chcemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych świadectw, na dodatek w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Tomaszów Lubelski, 22-600, Polska

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Neapol, 80138, Włochy

Od 2 lis 2017 do 3 lis 2017