(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-03 17:14

24 m3

(Nr 2253828)
24 m3

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1655.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Sineu, Hiszpania

Od 18 sty 2018 do 19 sty 2018

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

Od 20 sty 2018 do 22 sty 2018