(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 11:59

24 stołki barowe paleta

(Nr 1820717)
24 stołki barowe paleta

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

190

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1407.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport plus wszelkie celne procedury.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 17:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-09 do 2017-06-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport na lawecie. Zalatwimy formalności celne. Zapraszam Marconi

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, na przykład wilgotną ściereczką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stanserstrasse, Stansstad, 6362, Szwajcaria

Termin elastyczny