(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-01-04 13:58

24 t szkła

(Nr 2255607)
24 t szkła

Waga w kg (łączna):

24000.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 192.00 km

Transport wywrotką

    Jeżeli poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Żeby uzyskać dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, należy dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN mniej, niż zwykła opłata.

Adres i termin nadania

Gorlice, Polska

Od 8 sty 2018 do 12 sty 2018

Adres i termin dostawy

Piekoszów, Polska

Od 12 sty 2018 do 13 sty 2018