(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-12-27 16:20

24 tomy

(Nr 2243994)
24 tomy

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Plyty granitowe na paletach okolo 13 palet

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2878.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę kluczowych rzeczy.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, trzeba by uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być otwarta przyczepa. Kiedy chcemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, w dodatku w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Porto, Portugalia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny