(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 toneladas (Nr 4824756)

24 toneladas

Długość [m]:

16

Szerokość [m]:

2.60

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

13 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Cypr, Cypr, Nikozja

21 wrz 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać parę głównych zagadnień.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, należy uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Jeżeli chcemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych papierów, oprócz tego w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.