(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 tonnes (Nr 4814044)

24 tonnes

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

7000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

2 x race cars and 1 x support van

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2696.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, London Colney

1 paź 2019

Adres i termin dostawy

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας - Θράκης, Σέρρες

7 paź 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka zasadniczych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku towaru. Jeśli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, należy określić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej wystawione, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.