(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 09:47

24 TONY

(Nr 1818384)
24 TONY

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

deski

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 217.00 km

Informacje dodatkowe:

Ładunek gotowy. Z 77-232 Polnica do 66-433 Ściechówek.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zazwyczaj zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę kluczowych tematów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, opłaca się uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Gdy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, w dodatku w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej publikowane, docierają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich towarów, a duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Sianów, Polska

30 maj 2017

Adres i termin dostawy

Ściechówek, Polska

30 maj 2017