(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 13:18

24 TONY

(Nr 1877198)
24 TONY

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 178.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1950 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1950 zł

Wiadomości:

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować kilka newralgicznych spraw.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, trzeba by określić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Jeśli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, oprócz tego w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Strzegom, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny