(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 13:18

24 TONY

(Nr 1877198)
24 TONY

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 178.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1950 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1950 zł

Wiadomości:

1980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w głównej mierze zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka ważnych rzeczy.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, należałoby uściślić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych zaświadczeń, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Strzegom, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny