(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 13:32

24 tony

(Nr 1921621)
24 tony

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

1000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

zabezpieczone folią

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 556.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2350 zł

Wiadomości:

3100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 22:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-09-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 3100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować kilka decydujących spraw.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, trzeba by uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Gdy zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych świadectw, w dodatku w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po zdefiniowaniu swoich warunków, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Myślibórz, Polska

Termin elastyczny