(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 13:32

24 tony

(Nr 1921621)
24 tony

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

zabezpieczone folią

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 556.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2350 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2350 zł

Wiadomości:

3100 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 22:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-09-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 3100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka istotnych punktów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, należałoby określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być otwarta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Myślibórz, Polska

Termin elastyczny