(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 09:11

24 tony

(Nr 1922921)
24 tony

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Walcówka

Dystans: 255.00 km

Informacje dodatkowe:

23 tony walcówki, załadunek może być już, obojętnie czy odkryty, czy zamknięty

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 10:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-07-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (3)

Witold G. (Przewoźnik)
26-07-2017, 11:38
Dzis ??? Bo zależy mi dzis
Witold G. (Przewoźnik)
26-07-2017, 15:34
Dziękuje za odpowiedz , widzę że macie klientów w głębokim poważaniu . Żenada
Mariusz P. (Przewoźnik)
26-07-2017, 16:46
Nie mamy klientów w dupie lecz nie mamy czasu tutaj cały czas odpisywać. W opisie oferty jest napisane co trzeba zrobić żeby przyspieszyć kontakt, wręcz 4 latek przeczytałby podstawowy opis oferty. Państwu już podziękujemy :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego transportu uściślić parę istotnych kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu może być nieprzykryta naczepa. Gdy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych papierów, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich wymogów, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Myszków, Polska

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Błonie, Polska

26 lip 2017