(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 09:11

24 tony

(Nr 1922921)
24 tony

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Walcówka

Dystans: 255.00 km

Informacje dodatkowe:

23 tony walcówki, załadunek może być już, obojętnie czy odkryty, czy zamknięty

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 10:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (3)

Scandicar
26-07-2017, 11:38
Dzis ??? Bo zależy mi dzis
Scandicar
26-07-2017, 15:34
Dziękuje za odpowiedz , widzę że macie klientów w głębokim poważaniu . Żenada
patkar_lubliniec
26-07-2017, 16:46
Nie mamy klientów w dupie lecz nie mamy czasu tutaj cały czas odpisywać. W opisie oferty jest napisane co trzeba zrobić żeby przyspieszyć kontakt, wręcz 4 latek przeczytałby podstawowy opis oferty. Państwu już podziękujemy :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Należy przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka znaczących formalności.

    Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, trzeba by uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu może być otwarta naczepa. Kiedy chcemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych papierów, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Myszków, Polska

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Błonie, Polska

26 lip 2017