(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-03 16:36

24 tony

(Nr 2005151)
24 tony

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 50.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1150 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu ustalić parę decydujących problemów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Gdy pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Włocławek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

Termin elastyczny