(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-03 16:36

24 tony

(Nr 2005151)
24 tony

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 50.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę najważniejszych tematów.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Gdy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych paczek czy też towarów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu może być nieprzykryta naczepa. Jeśli pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie adekwatnych dokumentów, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Włocławek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

Termin elastyczny