(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-26 10:14

24 TONY

(Nr 2322660)
24 TONY

Długość [m]:

13.62

Szerokość [m]:

2.48

Wysokość [m]:

2.94

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

30 SZT DREWNO KOMINKOWE W SKRZYNIOPALETACH

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 384.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka kluczowych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Jeżeli chcemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych zaświadczeń, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Połczyn-Zdrój, 78-320, Polska

27 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kopenhaga, 1357, Dania

29 sty 2018