(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

24 tony (Nr 2573772)

24 tony

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 192.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Ciechanowiec

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Suwałki

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę głównych punktów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, opłaca się określić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Kiedy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych dokumentów, na dodatek w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.