(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-27 11:26

24 tony

(Nr 2637536)
24 tony

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

1084.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

22 palety Ytong

Budżet zlecenia [zł]:

650

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 152.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka najważniejszych tematów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych paczek czy też produktów sypkich, warto zdefiniować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być nieprzykryta naczepa. Gdy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, oprócz tego w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Sieradz, 98-200, Polska

27 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Chrząstawa Mała, 55-003, Polska

30 kwi 2018