(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-30 09:25

24 tony

(Nr 2645576)
24 tony

Długość [m]:

3.96

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.10

Waga w kg (łączna):

850.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 446.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka istotnych punktów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, należałoby zdefiniować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu może być nieosłonięta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych dokumentów, jak także w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Marcinkowice, 33-393, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gostynin, 09-500, Polska

Termin elastyczny