(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-06-20 11:10

24 tony

(Nr 2861968)
24 tony

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.75

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Produkty z PVC i PP - Palety z ksztalrkami w kartonach i rury w wiązkach

Budżet zlecenia [zł]:

7000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1345.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Należy przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę zasadniczych kwestii.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku towaru. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, opłaca się sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy otwarta naczepa. Jeśli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie należytych papierów, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Malewo, 63-800, Polska

Od 21 cze 2018 do 10 lip 2018

Adres i termin dostawy

Kungsör, Szwecja

Termin elastyczny