(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-23 15:29

24 tony

(Nr 3001280)
24 tony

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

BIG Bagi

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1917.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę najważniejszych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, trzeba by uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych świadectw, na dodatek w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Prilep, Macedonia

30 lip 2018

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny