(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 tony (Nr 4841038)

24 tony

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

15000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Materiał budowlany okna styropian blacha na dach i tym podobne zapewniam załadunek i rozładunek Max 15 ton gabarytowo pełny tir

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 489.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Świnoujście

Od 23 sie 2019 do 29 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Szwecja, Västra Götalands Län, Goteborg

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga w pierwszej kolejności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka istotnych rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, należy zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych dokumentów, na dodatek w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.